Real Time Results

      2020 4J Studios scottishathletics National Indoor Open - 18/01/2020      
                                4J Indoor Open                                 
                                Emirates Arena                                 
                               Entry List                                
 
Event 804  Mixed 800 m 10-12 Band D
===============================================================================
Saturday 18/01/2020 - 10:45
        Best:  2:21.80  14/01/2017  Frankie Quail, Kirkintilloc                
         Wom:  2:29.01  12/01/2019  Sarah Davenport, Tweed Leader              
     Name                         Age Team                   Seed           
===============================================================================
  1  Abi Hammerman U17              W Inverclyde A        2:25.47 
  2  Aaron Glendinning U15          M Gala Harrier        2:25.60 
  3  Emma Brus U20                  W Tweed Leader        2:25.62 
  4  Peter McGuigan U13             M Larkhall YMC        2:26.12 
  5  Connor Scobie U15              M Ayr Seaforth        2:26.29 
  6  Allen Marr V60                 M PH Racing Cl        2:26.44 
  7  Joey Leach U20                 W Motherwell A        2:26.81 
  8  Jason White U13                M Tweed Leader        2:27.17 
  9  Dee Hollingsbee U15            M Moorfoot Run        2:27.64 
 10  Jack Wallace U15               M Giffnock Nor        2:27.91 
 11  Jay Stewart U17                M Edinburgh AC        2:28.06 
 12  Ross Christie U13              M Gala Harrier        2:28.22 
 13  Roisin Cameron Coyle U17       W VP-Glasgow A        2:29.90 
 14  Keir Arthur U15                M Inverclyde A        2:30.55 
 15  Emma McMillan U15              W Ayr Seaforth        2:30.95 
 16  Emma Johnson U17               W Corstorphine        2:31.81 
 17  Christina Whitelaw Collins S   W Larkhall YMC        2:31.94 
 18  Aisling Cotter U15             W Tullamore Ha        2:32.00 
 19  Emily Cunningham U15           W Tullamore Ha        2:32.00 
 20  Meabh Rouse U15                W Tullamore Ha        2:32.45 
 21  Lewis Davidson U13             M Giffnock Nor        2:32.50 
 22  Andrew Anderson V55            M Dunbar RC           2:32.54 
 23  Erin Lee U15                   W Perth Strath        2:33.45 
 24  Lewis Thorpe U15               M East Kilbrid        2:33.50