2020 4J Studios scottishathletics National Indoor Open - 18/01/2020
                          4J Indoor Open                           
                          Emirates Arena                           
 
Event 20  Mixed 800 m 7-9 Band C
================================================================   
        Best:   2:11.15  13/01/2018  Lewis Mitchell, Giffnock No   
         Wom:   2:16.67  13/01/2018  Sarah Doyle                   
    Comp#  Name                 Age Team                Finals    
================================================================   
Heat  1                                                            
  1 #  320 Paul McMonagle V5   M Cumbernauld AAC        2:16.92    
  2 #  281 Calum Ferguson Se   M Bellahouston           2:17.27    
  3 #  372 Paul Forbes V60     M Edinburgh AC           2:18.84    
  4 #  620 Kieran Fulton U15   M Moorfoot Runners       2:19.47    
  5 #  705 Robbie Anderson U   M Team East Lothian      2:20.69    
  6 #  282 Graeme Gemmell V5   M Bellahouston           2:21.56    
  7 #  308 Mhairi Arnott U17   W Corstorphine AAC       2:23.77    
Heat  2                                                            
  1 #  547 Owen McWilliams S   M Irvine RC              2:17.76    
  2 #  268 Ethan Polson U15    M Ayr Seaforth AC        2:18.72    
  3 #  353 Samuel Bryan U17    M East Sutherland AC     2:20.38    
  4 #  470 Colin Wylie V45     M Giffnock North AC      2:21.24    
  5 #  347 Sam Hosie U15       M East Kilbride AC       2:21.87    
  6 #  594 Emily McNicol Sen   W Law & District AAC     2:21.93    
Heat  3                                                            
  1 #  488 Josh Scott U15      M Glasgow Scho           2:19.40    
  2 #  754 Amy Kirkpatrick U   W VP-Glasgow AC          2:23.39    
  3 #   54 Daniel Martin U15   M Giffnock North AC      2:23.55    
  4 #  718 Ruby Stueven U17    W Tullamore Harriers     2:24.95    
  5 #  474 Aimee Anderson U2   W Glasgow Scho           2:29.47    
  6 #  634 Meadow McCauley U   W Newry AC               2:37.18    
===================================================================
        Best:   2:11.15  13/01/2018  Lewis Mitchell, Giffnock Nor  
         Wom:   2:16.67  13/01/2018  Sarah Doyle                   
    Comp#  Name                 Age Team                Finals  H#
===================================================================
Finals                                                             
  1 #  320 Paul McMonagle V5   M Cumbernauld AAC        2:16.92   1
  2 #  281 Calum Ferguson Se   M Bellahouston           2:17.27   1
  3 #  547 Owen McWilliams S   M Irvine RC              2:17.76   2
  4 #  268 Ethan Polson U15    M Ayr Seaforth AC        2:18.72   2
  5 #  372 Paul Forbes V60     M Edinburgh AC           2:18.84   1
  6 #  488 Josh Scott U15      M Glasgow Scho           2:19.40   3
  7 #  620 Kieran Fulton U15   M Moorfoot Runners       2:19.47   1
  8 #  353 Samuel Bryan U17    M East Sutherland AC     2:20.38   2
  9 #  705 Robbie Anderson U   M Team East Lothian      2:20.69   1
 10 #  470 Colin Wylie V45     M Giffnock North AC      2:21.24   2
 11 #  282 Graeme Gemmell V5   M Bellahouston           2:21.56   1
 12 #  347 Sam Hosie U15       M East Kilbride AC       2:21.87   2
 13 #  594 Emily McNicol Sen   W Law & District AAC     2:21.93   2
 14 #  754 Amy Kirkpatrick U   W VP-Glasgow AC          2:23.39   3
 15 #   54 Daniel Martin U15   M Giffnock North AC      2:23.55   3
 16 #  308 Mhairi Arnott U17   W Corstorphine AAC       2:23.77   1
 17 #  718 Ruby Stueven U17    W Tullamore Harriers     2:24.95   3
 18 #  474 Aimee Anderson U2   W Glasgow Scho           2:29.47   3
 19 #  634 Meadow McCauley U   W Newry AC               2:37.18   3