2020 4J Studios scottishathletics National Indoor Open - 18/01/2020
                          4J Indoor Open                           
                          Emirates Arena                           
 
Event 19  Mixed 800 m 4-6 Band B
================================================================   
        Best:   2:00.86  13/01/2018  Colin Welsh, Gala Harrier     
         Wom:   2:07.34  18/01/2020  Mhairi Hendry, VP Glasgow     
    Name                     Age Team                    Finals    
================================================================   
Heat  1                                                            
  1 Andrew Brown V40           M Dunbar RC              2:01.38    
  2 Alexander Bell Sen         M Manx Harriers          2:03.31    
  3 Euan Wond U20              M Falkirk Vict           2:05.48    
  4 Thomas Smith Sen           M Bellahouston           2:06.92    
  5 Mhairi Hendry Sen          W VP-Glasgow AC          2:07.34    
  6 Muir Gillespie U17         M Edinburgh AC           2:09.16    
  7 Jake Speirs U17            M VP-Glasgow AC          2:10.36    
  8 Katie Johnson U17          W Edinburgh AC           2:12.15    
Heat  2                                                            
  1 Hugh Shiels U17            M Giffnock North AC      2:08.30    
  2 Euan McCallum Sen          M Falkirk Vict           2:09.69    
  3 Olivia Vareille Sen        W Falkirk Vict           2:12.99    
  4 Dean Hill U15              M Larkhall YMC           2:13.94    
  5 Kyle Macfarlane U17        M Pitreavie AAC          2:14.94    
  6 Ava O'Connor U17           W Tullamore Harriers     2:15.84    
  7 Rhys Crawford U15          M Aberdeen AAC           2:16.26    
  8 Nuala McCheyne U20         W Aberdeen AAC           2:29.65    
===================================================================
        Best:   2:00.86  13/01/2018  Colin Welsh, Gala Harrier     
         Wom:   2:07.34  18/01/2020  Mhairi Hendry, VP Glasgow     
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
Finals                                                             
  1 Andrew Brown V40           M Dunbar RC              2:01.38   1
  2 Alexander Bell Sen         M Manx Harriers          2:03.31   1
  3 Euan Wond U20              M Falkirk Vict           2:05.48   1
  4 Thomas Smith Sen           M Bellahouston           2:06.92   1
  5 Mhairi Hendry Sen          W VP-Glasgow AC          2:07.34   1
  6 Hugh Shiels U17            M Giffnock North AC      2:08.30   2
  7 Muir Gillespie U17         M Edinburgh AC           2:09.16   1
  8 Euan McCallum Sen          M Falkirk Vict           2:09.69   2
  9 Jake Speirs U17            M VP-Glasgow AC          2:10.36   1
 10 Katie Johnson U17          W Edinburgh AC           2:12.15   1
 11 Olivia Vareille Sen        W Falkirk Vict           2:12.99   2
 12 Dean Hill U15              M Larkhall YMC           2:13.94   2
 13 Kyle Macfarlane U17        M Pitreavie AAC          2:14.94   2
 14 Ava O'Connor U17           W Tullamore Harriers     2:15.84   2
 15 Rhys Crawford U15          M Aberdeen AAC           2:16.26   2
 16 Nuala McCheyne U20         W Aberdeen AAC           2:29.65   2