Real Time Results

      2020 4J Studios scottishathletics National Indoor Open - 18/01/2020      
                                4J Indoor Open                                 
                                Emirates Arena                                 
                               Entry List                                
 
Event 801  Mixed 800 m 1-3 Band A
===============================================================================
Saturday 18/01/2020 - 10:00
        Best:  1:50.22  14/01/2017  Jake Wightman, Edinburgh AC                
         Wom:  2:03.06  12/01/2019  Jemma Reekie, Kilbarchan AAC               
     Name                         Age Team                   Seed           
===============================================================================
  1  Stephen Mackay Sen             M Inverness Ha        1:50.86 
  2  Ewan Dyer Sen                  M Pitreavie AA        1:51.34 
  3  Michael Ferguson Sen           M Aberdeen AAC        1:53.73 
  4  Cameron Steven Sen             M Lasswade AC         1:54.20 
  5  Christopher Boyle Sen          M VP-Glasgow A        1:54.47 
  6  Lewis Watt U17                 M Aberdeen AAC        1:55.87 
  7  Adam Hay U20                   M Inverclyde A        1:56.06 
  8  Aidan Brady U20                M Livingston A        1:56.11 
  9  Robbie Kennedy Sen             M Lothian RC          1:56.38 
 10  Nikolai Gajic Sen              M Giffnock Nor        1:56.50 
 11  Ronan Hyland U20               M Tullamore Ha        1:56.64 
 12  Fabian Despinoy U20            M Edinburgh AC        1:56.90 
 13  Luke Davidson U20              M Inverness Ha        1:57.56 
 14  Gary McPake U20                M Glasgow Scho        1:57.95 
 15  Fraser Morris U20              M Livingston A        1:58.26 
 16  Finbar Horgan Sen              M Clonmel AC          1:58.83 
 17  Oscar Logan U17                M Law & Distri        1:58.94 
 18  Stewart Millar Sen             M Aberdeen AAC        1:58.97 
 19  Colin Welsh V35                M Teviotdale H        1:59.51 
 20  Adam Scott Sen                 M Fife AC             2:00.00 
 21  Danny McPake U20               M Ross County         2:00.34 
 22  Kai Crawford U17               M Aberdeen AAC        2:01.39 
 23  Mark Holliman Sen              M North Ayrshi        2:01.70 
 24  Ruairidh Campbell Sen          M Tweed Leader        2:01.72