Real Time Results

      2020 4J Studios scottishathletics National Indoor Open - 18/01/2020      
                                4J Indoor Open                                 
                                Emirates Arena                                 
                               Entry List                                
 
Event 154  Mixed 1500 m 10-12 Band D
===============================================================================
Saturday 18/01/2020 - 14:30
        Best:  4:18.48  12/01/2019  Colin Welsh M35, Teviotdale H              
         Wom:  4:59.84  12/01/2019  Esther Dickson, Newry AC                   
     Name                         Age Team                   Seed           
===============================================================================
  1  Ryan Agnew U13                 M Elgin AAC           5:52.43 
  2  Jessica Donnelly U13           W VP-Glasgow A        5:53.57 
  3  Abbie Tosh U17                 W Greenock Gle        5:57.63 
  4  Sophie McGinty U13             W Greenock Gle        5:59.17 
  5  Maria McCabe U13               W Greenock Gle        6:21.16 
  6  Leo Beaton U13                 M Greenock Gle             NT 
  7  Laura Haggarty Sen             W Kilmarnock H             NT 
  8  Lucan Marshall-Watt U13        M Ayr Seaforth             NT 
  9  Josh McKinlay U17              M Kilbarchan A             NT 
 10  James Alexander U13            M Garscube Har             NT 
 11  Katie Johnson U15              W Greenock Gle             NT 
 12  Sophie Campbell U15            W Greenock Gle             NT 
 13  Shaun Wiseman U17              M Greenock Gle             NT 
 14  Summer Taggart U13             W Greenock Gle             NT 
 15  Robert Nicol U15               M Garscube Har             NT 
 16  Ruari Trainer U13              M Greenock Gle             NT 
 17  David Docherty U15             M Greenock Gle             NT 
 18  Chloe Hill U15                 W Larkhall YMC             NT 
 19  Douglas Campbell U13           M Greenock Gle             NT 
 20  Aaron Scott U13                M Larkhall YMC             NT 
 21  Aaron Harkins U13              M Inverclyde A             NT 
 22  Ava Beaton U15                 W Greenock Gle             NT 
 23  Francesca McKay U17            W Greenock Gle             NT 
 24  Ewan Docherty U13              M Inverclyde A             NT 
 25  Hannah Todd U15                W Law & Distri             NT 
 26  Erin McEleny U13               W Greenock Gle             NT 
 27  Euan Johnson U13               M Greenock Gle             NT