2020 4J Studios scottishathletics National Indoor Open - 18/01/2020
                          4J Indoor Open                           
                          Emirates Arena                           
 
Event 34  Mixed 1500 m 7-9 Band C
================================================================   
        Best:   4:34.63  14/01/2017  Ben Sandilands, Fife AC       
         Wom:   4:57.88  13/01/2018  Louise Hastie, Kilbarchan A   
    Comp#  Name                 Age Team                Finals    
================================================================   
Heat  1                                                            
  1 #  528 Jonathan Cameron    M Inverclyde AC          4:50.79    
  2 #  635 Gavin Crilly V35    M Newry AC               4:53.44    
  3 #  718 Ruby Stueven U17    W Tullamore Harriers     4:54.77    
  4 #  478 Millie McClelland   W Glasgow Scho           4:56.43    
  5 #  573 Crawford Smith U1   M Kirkintilloc           5:00.07    
  6 #  421 Amiya Patel U15     W Garscube Harriers      5:05.48    
  7 #  463 Mitchell Scott U1   M Giffnock North AC      5:10.55    
  8 #  350 Ryan McNamara U13   M East Kilbride AC       5:11.05    
  9 #  556 Adele Street U15    W Kilbarchan AAC         5:19.14    
Heat  2                                                            
  1 #  436 Freya Campbell U1   W Giffnock North AC      5:04.21    
  2 #  701 Andrew Grant U13    M Strathearn Harriers    5:05.34    
  3 #  691 Matthew Fox U13     M Shettleston            5:10.14    
  4 #  498 Ruby McGill U17     W Greenock Gle           5:17.53    
  5 #  348 Jonathan Hunter U   M East Kilbride AC       5:17.80    
  6 #  711 Lydia Buckley U20   W Tullamore Harriers     5:18.40    
  7 #  557 Libby Sutherland    W Kilbarchan AAC         5:25.33    
  8 #  300 Niamh McKinlay U1   W Central AC             5:25.64    
  9 #  618 Gracie Linton U15   W Moorfoot Runners       5:27.14    
Heat  3                                                            
  1 #  554 Zara Redmond U13    W Kilbarchan AAC         5:14.16    
  2 #  541 Julie Wilson V50    W Inverness Ha           5:20.20    
  3 #  359 Catherine Ferry V   W Edinburgh AC           5:26.02    
  4 #  590 Fiona Currie U15    W Law & District AAC     5:31.74    
  5 #  346 Dylan Edwards U13   M East Kilbride AC       5:34.67    
  6 #  302 Jamie Connor U13    M Central AC             5:39.26    
  7 #  619 Abbie Little U15    W Moorfoot Runners       5:42.17    
  8 #  639 Anna Fegan U20      W Newry City Runners     6:13.08    
===================================================================
        Best:   4:34.63  14/01/2017  Ben Sandilands, Fife AC       
         Wom:   4:57.88  13/01/2018  Louise Hastie, Kilbarchan AAC 
    Comp#  Name                 Age Team                Finals  H#
===================================================================
Finals                                                             
  1 #  528 Jonathan Cameron    M Inverclyde AC          4:50.79   1
  2 #  635 Gavin Crilly V35    M Newry AC               4:53.44   1
  3 #  718 Ruby Stueven U17    W Tullamore Harriers     4:54.77   1
  4 #  478 Millie McClelland   W Glasgow Scho           4:56.43   1
  5 #  573 Crawford Smith U1   M Kirkintilloc           5:00.07   1
  6 #  436 Freya Campbell U1   W Giffnock North AC      5:04.21   2
  7 #  701 Andrew Grant U13    M Strathearn Harriers    5:05.34   2
  8 #  421 Amiya Patel U15     W Garscube Harriers      5:05.48   1
  9 #  691 Matthew Fox U13     M Shettleston            5:10.14   2
 10 #  463 Mitchell Scott U1   M Giffnock North AC      5:10.55   1
 11 #  350 Ryan McNamara U13   M East Kilbride AC       5:11.05   1
 12 #  554 Zara Redmond U13    W Kilbarchan AAC         5:14.16   3
 13 #  498 Ruby McGill U17     W Greenock Gle           5:17.53   2
 14 #  348 Jonathan Hunter U   M East Kilbride AC       5:17.80   2
 15 #  711 Lydia Buckley U20   W Tullamore Harriers     5:18.40   2
 16 #  556 Adele Street U15    W Kilbarchan AAC         5:19.14   1
 17 #  541 Julie Wilson V50    W Inverness Ha           5:20.20   3
 18 #  557 Libby Sutherland    W Kilbarchan AAC         5:25.33   2
 19 #  300 Niamh McKinlay U1   W Central AC             5:25.64   2
 20 #  359 Catherine Ferry V   W Edinburgh AC           5:26.02   3
 21 #  618 Gracie Linton U15   W Moorfoot Runners       5:27.14   2
 22 #  590 Fiona Currie U15    W Law & District AAC     5:31.74   3
 23 #  346 Dylan Edwards U13   M East Kilbride AC       5:34.67   3
 24 #  302 Jamie Connor U13    M Central AC             5:39.26   3
 25 #  619 Abbie Little U15    W Moorfoot Runners       5:42.17   3
 26 #  639 Anna Fegan U20      W Newry City Runners     6:13.08   3