Real Time Results

      2020 4J Studios scottishathletics National Indoor Open - 18/01/2020      
                                4J Indoor Open                                 
                                Emirates Arena                                 
                               Entry List                                
 
Event 152  Mixed 1500 m 4-6 Band B
===============================================================================
Saturday 18/01/2020 - 13:45
        Best:  4:18.12  14/01/2017  Patrick Bowman, VP-Glasgow A               
         Wom:  4:26.85  12/01/2019  Kerry MacAngus, Kilbarchan AAC             
     Name                         Age Team                   Seed           
===============================================================================
  1  John Coyle V45                 M Garscube Har        4:32.89 
  2  Andrew Kaar Sen                M Birchfield H        4:33.59 
  3  Jonathan Kennedy Sen           M Law & Distri        4:33.90 
  4  Jenny Bannerman Sen            W Inverness Ha        4:34.22 
  5  Niamh Carr U20                 W Edinburgh Un        4:34.28 
  6  Finlay Ross-Davie U17          M Garscube Har        4:35.11 
  7  Craig Shields V35              M Garscube Har        4:38.00 
  8  Ben Johnston U17               M Pitreavie AA        4:38.30 
  9  John McCaffrey Sen             M Newry AC            4:40.57 
 10  Gregor Smith U15               M Kirkintilloc        4:42.07 
 11  Matthew Stewart U17            M Glasgow Scho        4:42.62 
 12  Calum Charters U15             M East Kilbrid        4:43.14 
 13  Charlotte Clare U20            W Moorfoot Run        4:44.06 
 14  Chris Upson V55                M Cambuslang H        4:44.73 
 15  John Thomson V60               M Fife AC             4:45.91 
 16  Meredith Reid U17              W Glasgow Scho        4:46.06 
 17  Hughie Mackin Sen              M Newry AC            4:49.26 
 18  Cameron Oliver U17             M Kirkby Miler        4:50.29 
 19  Sean Casey V50                 M Cumbernauld         4:50.42 
 20  Matthias Flamenco Sen          M Aberdeen AAC        4:53.53 
 21  Oliver MacDonald U15           M Giffnock Nor        4:54.94 
 22  Grant MacDonald V40            M Garscube Har        4:55.00 
 23  Ben Campbell U15               M Greenock Gle        4:55.09 
 24  Rory Clark Sen                 M Maryhill Har        4:55.22 
 25  Mark Gallacher V45             M Motherwell A        4:55.31 
 26  Alicia Paton Sen               W Cumbernauld         4:56.00 
 27  Jordan Latimer Sen             M Sunderland H        4:57.33 
 28  Lesley Bell V45                W Garscube Har        4:57.46 
 29  Niamh Shaw Sen                 W Dundee Unive        4:59.05 
 30  Katy Donnelly U15              W Giffnock Nor        5:00.88