2020 4J Studios scottishathletics National Indoor Open - 18/01/2020
                          4J Indoor Open                           
                          Emirates Arena                           
 
Event 32  Mixed 1500 m 1-3 Band A
================================================================   
        Best:   3:45.04  12/01/2019  Sol Sweeney Sen, Perth Stra   
    Comp#  Name                 Age Team                Finals    
================================================================   
Heat  1                                                            
  1 #  653 Ben Greenwood Sen   M Perth Strath           3:50.84    
  2 #  326 James Donald Sen    M Dundee Hawkh           3:56.97    
  3 #  406 Ben Sandilands U2   M Fife AC                4:02.40    
  4 #  542 Luke Davidson U20   M Inverness Ha           4:03.38    
  5 #  454 Nikolai Gajic Sen   M Giffnock North AC      4:03.73    
  6 #  700 Lewis Ross Sen      M Strathclyde            4:10.31    
  7 #  490 Ross Whitelaw U20   M Glasgow Scho           4:12.15    
  8 #  720 Ronan Hyland U20    M Tullamore Harriers     4:23.55    
Heat  2                                                            
  1 #  287 Richard Carr Sen    M Cambuslang Harriers    4:15.40    
  2 #  310 Thomas Ross U20     M Corstorphine AAC       4:16.37    
  3 #  371 Ross Dewar U17      M Edinburgh AC           4:23.36    
  4 #  327 Ryan Donald U20     M Dundee Hawkh           4:25.60    
  5 #  721 Cian Law U20        M Tullamore Harriers     4:33.98    
  6 #  319 Alasdair McMonagl   M Cumbernauld AAC        4:42.80    
Heat  3                                                            
  1 #  606 Alexander Bell Se   M Manx Harriers          4:24.34    
  2 #  719 Luke Duffy U17      M Tullamore Harriers     4:29.64    
  3 #  652 James Grant U17     M Perth Strath           4:29.96    
  4 #  779 Lukas Harber U17    M Worthing & D           4:31.19    
  5 #  548 Michael Rimicans    M Irvine RC              4:37.35    
  6 #  571 Jamie Nix Sen       M Kilmarnock H&AC        4:39.32    
===================================================================
        Best:   3:45.04  12/01/2019  Sol Sweeney Sen, Perth Strath 
    Comp#  Name                 Age Team                Finals  H#
===================================================================
Finals                                                             
  1 #  653 Ben Greenwood Sen   M Perth Strath           3:50.84   1
  2 #  326 James Donald Sen    M Dundee Hawkh           3:56.97   1
  3 #  406 Ben Sandilands U2   M Fife AC                4:02.40   1
  4 #  542 Luke Davidson U20   M Inverness Ha           4:03.38   1
  5 #  454 Nikolai Gajic Sen   M Giffnock North AC      4:03.73   1
  6 #  700 Lewis Ross Sen      M Strathclyde            4:10.31   1
  7 #  490 Ross Whitelaw U20   M Glasgow Scho           4:12.15   1
  8 #  287 Richard Carr Sen    M Cambuslang Harriers    4:15.40   2
  9 #  310 Thomas Ross U20     M Corstorphine AAC       4:16.37   2
 10 #  371 Ross Dewar U17      M Edinburgh AC           4:23.36   2
 11 #  720 Ronan Hyland U20    M Tullamore Harriers     4:23.55   1
 12 #  606 Alexander Bell Se   M Manx Harriers          4:24.34   3
 13 #  327 Ryan Donald U20     M Dundee Hawkh           4:25.60   2
 14 #  719 Luke Duffy U17      M Tullamore Harriers     4:29.64   3
 15 #  652 James Grant U17     M Perth Strath           4:29.96   3
 16 #  779 Lukas Harber U17    M Worthing & D           4:31.19   3
 17 #  721 Cian Law U20        M Tullamore Harriers     4:33.98   2
 18 #  548 Michael Rimicans    M Irvine RC              4:37.35   3
 19 #  571 Jamie Nix Sen       M Kilmarnock H&AC        4:39.32   3
 20 #  319 Alasdair McMonagl   M Cumbernauld AAC        4:42.80   2