Real Time Results

      2020 4J Studios scottishathletics National Indoor Open - 18/01/2020      
                                4J Indoor Open                                 
                                Emirates Arena                                 
                               Entry List                                
 
Event 68  Mixed 60 m 25-27 Band I
===============================================================================
Saturday 18/01/2020 - 12:34
        Best:   7.33  13/01/2018  Paul Costelloe, To Be Confir                 
         Wom:   8.57  12/01/2019  Imogen LEwis, Lasswade AAC                   
     Name                         Age Team                   Seed           
===============================================================================
  1  Rachael Watt U13               W VP-Glasgow A          10.06 
  2  Madeleine Mackenzie U13        W Giffnock Nor          10.06 
  3  Calum MacPhee U15              M Hamilton & D          10.17 
  4  Maddi Patterson U15            W Teviotdale H          10.27 
  5  Aaron Watt U15                 M VP-Glasgow A          10.48 
  6  Eva Gray U13                   W Hamilton & D          10.72 
  7  Emmanuel Nyamekye U20          M Shettleston              NT 
  8  Michelle Adakomola U13         W Giffnock Nor             NT 
  9  Sophie Morgan U15              W Central AC               NT 
 10  Maisie Ling U13                W Giffnock Nor             NT 
 11  Martin Rolfe U13               M Giffnock Nor             NT 
 12  Emma Philbin U13               W Teviotdale H             NT 
 13  Tathagata Majumdar U17         M Giffnock Nor             NT 
 14  Lewis Scott U15                M Perth Strath             NT 
 15  Jake Glass U17                 M Law & Distri             NT 
 16  Chloe Lam U15                  W Edinburgh AC             NT 
 17  Geordan Davis U17              M Glasgow Scho             NT 
 18  Aaron Glendinning U15          M Gala Harrier             NT 
 19  Kerri Paton U15                W Strathearn H             NT 
 20  Jack Liddell U17               M Perth Strath             NT 
 21  Aidan Simpson U20              M Dundee Hawkh             NT 
 22  Liam Duggan U17                M Giffnock Nor             NT 
 23  Abbie Harrison U17             W Inverness Ha             NT 
 24  Abi Mckinstry U17              W Stewartry AC             NT