Real Time Results

      2020 4J Studios scottishathletics National Indoor Open - 18/01/2020      
                                4J Indoor Open                                 
                                Emirates Arena                                 
                               Entry List                                
 
Event 63  Mixed 60 m 10-12 Band D
===============================================================================
Saturday 18/01/2020 - 11:41
        Best:   7.66  14/01/2017  Finlay Waugh, Annan & Dist                   
         Wom:   8.06  12/01/2019  Jane Davidson, Aberdeen AAC                  
     Name                         Age Team                   Seed           
===============================================================================
  1  Jake Mitchell U17              M Annan and Di           8.18 
  2  Aidan Cunning U17              M Giffnock Nor           8.19 
  3  Kirsten Bowie U17              W Livingston A           8.20 
  4  Sophie Wallwork U17            W Pitreavie AA           8.21 
  5  Jamie O'Connor U17             M VP-Glasgow A           8.22 
  6  Erin Campbell Sen              W Giffnock Nor           8.23 
  7  Sian MacDonald U20             W Stornoway Ru           8.23 
  8  Colin Black V35                M Giffnock Nor           8.23 
  9  Sophie Evans U17               W Law & Distri           8.24 
 10  Freya Cowan U20                W Giffnock Nor           8.24 
 11  Fiona Davidson V45             W Aberdeen AAC           8.25 
 12  Anna Cameron U20               W VP-Glasgow A           8.26 
 13  Rachel Callan U20              W Giffnock Nor           8.27 
 14  Eve Garry U17                  W Perth Strath           8.28 
 15  Cameron Martin U17             M Law & Distri           8.29 
 16  Lara Bardelli Sen              W Glasgow Univ           8.32 
 17  Liam Daly U17                  M Inverness Ha           8.32 
 18  Adrienne Rennie Sen            W VP-Glasgow A           8.32 
 19  Grace Young U15                W Cumbernauld            8.32 
 20  Brooke Dunlop U17              W Kilmarnock H           8.33 
 21  Alexandra Burns Sen            W Edinburgh AC           8.33 
 22  Holly Ann Shearer Sen          W VP-Glasgow A           8.36 
 23  Grace Dunlop U15               W Ayr Seaforth           8.38 
 24  Shane Majekodunmi U15          M Lasswade AC            8.39