Real Time Results

2020 4J Studios scottishathletics National Indoor Championships - 29/02/2020 to
                               Age Group Champs                                
                                Emirates Arena                                 
                               Entry List                                
 
Event 603  Boys 60 m U15 Heats
===============================================================================
Sunday 01/03/2020 - 10:25
         CBP:   7.28  2003        George Rodger, Ayr Seaforth                  
        2019:   7.30  03/02/2019  Timi Fatona, Aberdeen AAC                    
     Name                        Year Team                   Seed           
===============================================================================
  1  Dean Patterson                   Glasgow Scho           7.41 
  2  Joel Brown-King                  Gateshead Ha           7.44 
  3  Euan Cunningham                  Falkirk Vict           7.46 
  4  Branden Dunlop                   Ayr Seaforth           7.54 
  5  James Bell                       Carlisle Asp           7.64 
  6  Daniel Martin                    Giffnock Nor           7.84 
  7  Charlie Gaskin                   Kilmarnock H           7.89 
  8  Harry Provan                     Kilbarchan A           7.95 
  9  Zak Fearn                        Ross County            8.01 
 10  Aidan McGarrigle                 Inverclyde A           8.02 
 11  Fraser Barr                      Law & Distri           8.07 
 12  Lewis Scott                      Perth Strath           8.09 
 13  Charlie Farndon                  Strathearn H           8.11 
 14  Connor Lynch                     Ayr Seaforth           8.20 
 15  Euan Blackwood                   Law & Distri           8.23 
 16  Matthew Reid                     Hamilton & D           8.28 
 17  Adom Akuoko                      Dunfermline            8.39 
 18  Maynard Conteh                   Shettleston            8.44 
 19  Shane Majekodunmi                Lasswade AC            8.47 
 20  Dylan Gee                        North Ayrshi           8.48 
 21  Logan Kerr                       Tweed Leader           8.50 
 22  Brodie Nixon                     Livingston A           8.63 
 23  Petter Tye                       Lasswade AC            8.68 
 24  Alfie Murphy                     Ayr Seaforth           8.68 
 25  Aaron Watt                       VP-Glasgow A           8.74 
 26  Aaron Glendinning                Gala Harrier           8.79 
 27  Dima Graham                      Gala Harrier           8.91 
 28  Luca Capanni                     Falkirk Vict           8.92 
 29  Euan Laird                       Harmeny AC             8.94 
 30  Ryan Curran                      Nairn Area A           8.97 
 31  Kyle Weir                        Larkhall YMC           9.04 
 32  Omar Bajo                        Edinburgh AC           9.13 
 33  Connor MacLeod                   Cumbernauld              NT 
 34  Conor Gracie                     Cumbernauld              NT 
 35  Lucas Reiter                     Livingston A             NT 
 36  Filip Kubicki                    Gala Harrier             NT 
 37  Dylan Martin                     Dunfermline              NT 
 38  Ben Farmer                       Cumbernauld              NT 
 39  Tyler Hunter                     Central AC               NT 
 40  Lucas Seal                       Barrow and F             NT