Real Time Results

2020 4J Studios scottishathletics National Indoor Championships - 29/02/2020 to
                               Age Group Champs                                
                                Emirates Arena                                 
                               Entry List                                
 
Event 304  Girls 300 m U15 Heats
===============================================================================
Sunday 01/03/2020 - 12:50
         CBP:  40.75  03/02/2019  Rebecca Grieve, Pitreavie AA                 
        2019:  40.75  03/02/2019  Rebecca Grieve, Pitreavie AA                 
     Name                        Year Team                   Seed           
===============================================================================
  1  Madison Murdoch                  Glasgow Scho          41.75 
  2  Codie McHolm                     Larkhall YMC          42.78 
  3  Hazel Will                       Dundee Hawkh          43.29 
  4  Holly Ovens                      Fife AC               44.18 
  5  Stroma Fraser                    Inverness Ha          44.41 
  6  Zoe Wilson                       Glasgow Scho          45.63 
  7  Emma McMillan                    Ayr Seaforth          46.18 
  8  Emily Watson                     Giffnock Nor          46.27 
  9  Niamh Gaffney                    North Ayrshi          46.53 
 10  Olivia Boyle                     Whitemoss AA          46.92 
 11  Arwen Kennedy                    Falkirk Vict          48.10 
 12  Brogan McMillan                  Central AC            48.60 
 13  Mia Forrest                      Cumbernauld           49.36 
 14  Jennifer Pretsell                Falkirk Vict          49.64 
 15  Rhiannon Ebrihem                 Ross County           50.70 
 16  Molly O'Donnell                  Hamilton & D          50.76 
 17  Megan Forrester                  Livingston A          52.34 
 18  Kirstin Penman                   Dunfermline              NT 
 19  Isabella Passway                 Dundee Hawkh             NT 
 20  Grace Cook                       Dundee Hawkh             NT 
 21  Cristina Elliot                  Team East Lo             NT 
 22  Eve Crawford                     VP-Glasgow A             NT 
 23  Alannah Macaulay Orr             Edinburgh AC             NT 
 24  Georgie Main                     Elgin AAC                NT 
 25  Caitlin Clyde                    Moorfoot Run             NT 
 26  Beth Collins                     Dundee Hawkh             NT 
 27  Aimee Broomby                    Carlisle Asp             NT