Real Time Results

2020 4J Studios scottishathletics National Indoor Championships - 29/02/2020 to
                               Age Group Champs                                
                                Emirates Arena                                 
                               Entry List                                
 
Event 203  Boys 200 m U15 Heats
===============================================================================
Sunday 01/03/2020 - 14:36
         CBP:  23.32  03/02/2019  Timi Fatona, Aberdeen AAC                    
        2019:  23.32  03/02/2019  Timi Fatona, Aberdeen AAC                    
     Name                        Year Team                   Seed           
===============================================================================
  1  Dean Patterson                   Glasgow Scho          22.67 
  2  Harry Provan                     Kilbarchan A          23.95 
  3  James Bell                       Carlisle Asp          24.19 
  4  Charlie Gaskin                   Kilmarnock H          24.90 
  5  Euan Cunningham                  Falkirk Vict          24.94 
  6  Lewis Scott                      Perth Strath          25.15 
  7  Scott McAdam                     Law & Distri          25.50 
  8  Michael Conteh                   Shettleston           25.58 
  9  Aidan McGarrigle                 Inverclyde A          25.87 
 10  Lucas Farren                     Carlisle Asp          25.90 
 11  Shane Majekodunmi                Lasswade AC           25.98 
 12  Ross Duffin                      Motherwell A          26.30 
 13  Zak Fearn                        Ross County           26.46 
 14  Charlie Farndon                  Strathearn H          26.50 
 15  Fraser Barr                      Law & Distri          26.51 
 16  Alex Waugh                       Giffnock Nor          26.66 
 17  Matthew Reid                     Hamilton & D          26.74 
 18  Euan Blackwood                   Law & Distri          27.00 
 19  Brayden Dean                     Kilmarnock H          27.08 
 20  Connor Lynch                     Ayr Seaforth          27.10 
 21  Petter Tye                       Lasswade AC           27.30 
 22  Alfie Murphy                     Ayr Seaforth          27.71 
 23  Dylan Martin                     Dunfermline           28.12 
 24  Logan Kerr                       Tweed Leader          28.22 
 25  Ramsay Blair                     Lasswade AC           28.26 
 26  Dylan Gee                        North Ayrshi          28.29 
 27  Omar Bajo                        Edinburgh AC          28.47 
 28  Aaron Watt                       VP-Glasgow A          28.79 
 29  Ethan Ofoegbu                    Shettleston           28.88 
 30  Brodie Nixon                     Livingston A          29.18 
 31  Luca Capanni                     Falkirk Vict          29.30 
 32  Euan Laird                       Harmeny AC            29.41 
 33  Kyle Weir                        Larkhall YMC          29.78 
 34  Lucas Reiter                     Livingston A          29.96 
 35  Ewan Sweeting                    Motherwell A          30.01 
 36  Dima Graham                      Gala Harrier          30.41 
 37  Finn McCafferty                  Cumbernauld           31.12 
 38  Jay Sharp                        East Kilbrid          31.67 
 39  Lewis Gow                        Falkirk Vict          33.43 
 40  Lewis Davison                    Tynedale Har             NT 
 41  Aaron Glendinning                Gala Harrier             NT 
 42  Connor MacLeod                   Cumbernauld              NT 
 43  Ben Farmer                       Cumbernauld              NT 
 44  Daniel Knott                     Unattached               NT 
 45  Henry Colquhoun                  Dundee Hawkh             NT