Real Time Results

2020 4J Studios scottishathletics National Indoor Championships - 29/02/2020 to
                               Age Group Champs                                
                                Emirates Arena                                 
                               Entry List                                
 
Event 201  Boys 200 m U13 Heats
===============================================================================
Saturday 29/02/2020 - 13:12
         CBP:  26.17  02/02/2019  Jayden Carmody, Dooneen AC                   
        2019:  26.17  02/02/2019  Jayden Carmody, Dooneen AC                   
     Name                        Year Team                   Seed           
===============================================================================
  1  Nathan Scott                     Ayr Seaforth          28.22 
  2  Owen Murphy                      Law & Distri          28.33 
  3  Jonathan Hooper                  Glasgow Scho          28.46 
  4  Zander Summerhill                Giffnock Nor          28.75 
  5  Lewis Miller                     Central AC            28.91 
  6  Martin Rolfe                     Giffnock Nor          29.27 
  7  Noah Morrison                    Stornoway Ru          29.32 
  8  Max O'Neill                      Kilbarchan A          29.36 
  9  Archie Smith                     Nairn Area A          29.62 
 10  Robert Kiltie                    Giffnock Nor          29.68 
 11  Ben McDonald                     Harmeny AC            29.80 
 12  Jake Nicol                       Musselburgh           29.90 
 13  Blair Barrowman                  Law & Distri          29.93 
 14  Jamie Connor                     Central AC            30.08 
 15  Alex Columbine-Green             Harmeny AC            30.10 
 16  Oliver Beresford-Jones           Corstorphine          30.42 
 17  Alfie Bradley                    Giffnock Nor          30.80 
 18  Alex Thomson                     Livingston A          31.03 
 19  Arran Batchelor                  Edinburgh AC          31.39 
 20  Lewis Carroll                    Hamilton & D          31.80 
 21  Lucas Powditch                   Elgin AAC             32.00 
 22  Rhian Mitchell                   Kilmarnock H          32.22 
 23  Jacob Adjei                      Inverness Ha          32.76 
 24  Dexter Tough                     Aberdeen AAC          32.81 
 25  Jonny Taylor                     Musselburgh           33.12 
 26  Rishon Xavier                    Giffnock Nor          33.37 
 27  Robert Hunter                    Inverclyde A             NT 
 28  Freddie McFeate                  Inverclyde A             NT 
 29  Calum Hall                       Law & Distri             NT 
 30  Filip Skorb                      Musselburgh              NT 
 31  Robin Lumby                      Springburn H             NT 
 32  Cameron McGarey                  Kilmarnock H             NT 
 33  Richard Alexander                Cumbernauld              NT 
 34  Sam Wishart                      Cumbernauld              NT 
 35  Craig Tindle                     Tweed Leader             NT 
 36  Abraham Al Ani                   Giffnock Nor             NT 
 37  Ashton Fulton                    Inverclyde A             NT 
 38  Charlie Potter                   Dunfermline              NT