Real Time Results

2020 4J Studios scottishathletics National Indoor Championships - 29/02/2020 to
                               Age Group Champs                                
                                Emirates Arena                                 
                               Entry List                                
 
Event 802  Girls 800 m U13
===============================================================================
Saturday 29/02/2020 - 14:45
         CBP:  2:24.56  02/02/2019  Amber Wade, Giffnock Nor                   
        2019:  2:24.56  02/02/2019  Amber Wade, Giffnock Nor                   
     Name                        Year Team                   Seed           
===============================================================================
  1  Megan McKay                      Edinburgh AC        2:31.67 
  2  Iris Nicoll                      Dundee Hawkh        2:37.45 
  3  Hannah McDermott                 VP-Glasgow A        2:38.44 
  4  Lois Cant                        Falkirk Vict        2:39.00 
  5  Niamh McKinlay                   Central AC          2:39.48 
  6  Lois Macrae                      Inverness Ha        2:39.55 
  7  Eloise Scott                     Lasswade AC         2:39.97 
  8  Rhiannon Millar                  Pitreavie AA        2:44.16 
  9  Sarah McNulty                    Giffnock Nor        2:44.93 
 10  Katie Woods                      Shettleston         2:46.66 
 11  Grace Elizabeth Malley           Whitemoss AA        2:47.40 
 12  Joanna Hirst                     Edinburgh AC        2:47.54 
 13  Amy Robertson                    Larkhall YMC        2:48.00 
 14  Kate MacPhail                    Edinburgh AC        2:49.20 
 15  Amber Kate Cameron               Nairn Area A        2:50.13 
 16  Carrie Charters                  East Kilbrid        2:51.42 
 17  Millie Gairn                     Airdrie Harr        2:52.03 
 18  Hannah Sluman                    Giffnock Nor        2:52.76 
 19  Isla Donnelly                    VP-Glasgow A        2:53.72 
 20  Isabella Ogg                     Falkirk Vict        2:54.20 
 21  Freya Milford                    Kilbarchan A        2:56.87 
 22  Jessica Needs                    Peterhead AC        3:04.32 
 23  Kirsty Currie                    Law & Distri        3:14.10 
 24  Summer Taggart                   Greenock Gle             NT 
 25  Sophie McGinty                   Greenock Gle             NT 
 26  Emily McArthur                   Orkney AC                NT 
 27  Kirsty Weir                      Kilbarchan A             NT 
 28  Liesl Cable                      Annan and Di             NT 
 29  Lola Lawson                      Edinburgh AC             NT 
 30  Matilda Frew                     East Kilbrid             NT 
 31  Chloe Davies                     Falkirk Vict             NT 
 32  Olivia Baxter                    East Kilbrid             NT