Real Time Results

2020 4J Studios scottishathletics National Indoor Championships - 29/02/2020 to
                               Age Group Champs                                
                                Emirates Arena                                 
                               Entry List                                
 
Event 151  Boys 1500 m U13
===============================================================================
Saturday 29/02/2020 - 16:18
         CBP:  4:43.23  10/03/2018  Finlay Ross, Harmeny AC                    
        2019:  4:43.50  02/02/2019  Oliver Patton, Kilbarchan A                
     Name                        Year Team                   Seed           
===============================================================================
  1  James Alexander                  Garscube Har        4:55.20 
  2  Andrew Baird                     Ross County         5:03.13 
  3  Matthew Holden                   Harmeny AC          5:03.70 
  4  Andrew Grant                     Strathearn H        5:05.34 
  5  Matthew Fox                      Shettleston         5:10.14 
  6  Struan Wilson                    Pitreavie AA        5:19.81 
  7  Jamie Work                       Kilmarnock H        5:21.45 
  8  Aaron Harkins                    Inverclyde A        5:26.74 
  9  Leo Beaton                       Greenock Gle        5:30.16 
 10  Douglas Campbell                 Greenock Gle        5:30.90 
 11  Euan Johnson                     Greenock Gle        5:31.72 
 12  Dylan Edwards                    East Kilbrid        5:34.67 
 13  Charlie McAllister               Giffnock Nor        5:38.45 
 14  Liam Kane                        Inverclyde A        5:45.69 
 15  Rory Charters                    East Kilbrid        6:12.36 
 16  Ross Mitchell                    Kilmarnock H             NT 
 17  Patrick Fraser                   Giffnock Nor             NT 
 18  Calum McBean                     Strathearn H             NT 
 19  Charlie Copp                     Musselburgh              NT 
 20  Rory Beaton                      Garscube Har             NT 
 21  Cahal McAtarsney                 Falkirk Vict             NT 
 22  Calum Dick                       Giffnock Nor             NT 
 23  Callum Mathew                    Garscube Har             NT