2019 Scottish National Indoor Open - 12/01/2019          
                            Indoor Open                            
                          Emirates Arena                           
 
Event 10  Mixed 60 m 7-9 Band C
================================================================   
        Best:    7.35  13/01/2018  Scott Wylie, Giffnock Nor       
         Wom:    7.87  13/01/2018  Stacey Downie, Edinburgh AC     
    Name                     Age Team                    Finals    
================================================================   
Heat  1                                                            
  1 Michael Cairns U20         M Kilbarchan AAC            7.70    
  2 Rohin Oneill U20           M Hamilton and              7.78    
  3 Andrea Goodman Sen         W Dundee Hawkh              7.92    
  4 David Rae M45              M Teviotdale Harriers       7.99    
  5 Selina Henderson Sen       W Shaftesbury               8.00    
  6 Mhairi Patience Sen        W VP-Glasgow AC             8.02    
  7 Eilidh de Klerk Sen        W Dundee Hawkh              8.16    
Heat  2                                                            
  1 Billy Corrigan U17         M IRE Kildare               7.85    
  2 Dean Patterson U15         M Larkhall YMC              7.99    
  3 Sharon Jakisa Sen          W Aberdeen AAC              8.00    
  4 Lindsey Young Sen          W Banchory Sto              8.03    
  5 Dario Alemanno U17         M Airdrie Harriers          8.06    
  6 Roisin Smith Sen           W Airdrie Harriers          8.19    
  7 Hannah Aspell U17          W IRE Celbridge AC          8.23    
Heat  3                                                            
  1 Reuben Nairne U17          M Giffnock North AC         7.62    
  2 James Bell U15             M Carlisle Aspatria         8.06    
  3 Robyn Taylor U20           W VP-Glasgow AC             8.16    
  4 Gary Leek M55              M Edinburgh AC              8.20    
  5 Gillian Cooke W35          W Edinburgh AC              8.30    
  6 Dani Mauchlen U17          W Pitreavie AAC             8.43    
  7 Catriona Cuthbert Sen      W VP-Glasgow AC             8.46    
===================================================================
        Best:    7.35  13/01/2018  Scott Wylie, Giffnock Nor       
         Wom:    7.87  13/01/2018  Stacey Downie, Edinburgh AC     
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
Finals                                                             
  1 Reuben Nairne U17          M Giffnock North AC         7.62   3
  2 Michael Cairns U20         M Kilbarchan AAC            7.70   1
  3 Rohin Oneill U20           M Hamilton and              7.78   1
  4 Billy Corrigan U17         M IRE Kildare               7.85   2
  5 Andrea Goodman Sen         W Dundee Hawkh              7.92   1
  6 Dean Patterson U15         M Larkhall YMC              7.99   2
  6 David Rae M45              M Teviotdale Harriers       7.99   1
  8 Sharon Jakisa Sen          W Aberdeen AAC              8.00   2
  8 Selina Henderson Sen       W Shaftesbury               8.00   1
 10 Mhairi Patience Sen        W VP-Glasgow AC             8.02   1
 11 Lindsey Young Sen          W Banchory Sto              8.03   2
 12 Dario Alemanno U17         M Airdrie Harriers          8.06   2
 12 James Bell U15             M Carlisle Aspatria         8.06   3
 14 Robyn Taylor U20           W VP-Glasgow AC             8.16   3
 14 Eilidh de Klerk Sen        W Dundee Hawkh              8.16   1
 16 Roisin Smith Sen           W Airdrie Harriers          8.19   2
 17 Gary Leek M55              M Edinburgh AC              8.20   3
 18 Hannah Aspell U17          W IRE Celbridge AC          8.23   2
 19 Gillian Cooke W35          W Edinburgh AC              8.30   3
 20 Dani Mauchlen U17          W Pitreavie AAC             8.43   3
 21 Catriona Cuthbert Sen      W VP-Glasgow AC             8.46   3