East District Track & Field Championships & Nat Open - 11/05/2019 t
                               EAST                                
                        Grangemouth Stadium                        
 
Event 12  Men 800 Meter U17M
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
================================================================   
         CBP: C 1:55.88  2004        Kris Gauson, City of Edinbu   
        2018:   2:02.36  12/05/2018  Ben Sandilands, Fife AC       
    Comp#  Name                Year Team                 Heats    
================================================================   
Heat  1 Heats                                                      
  1 #  180 Lewis Watt            Aberdeen AAC           2:05.10Q   
  2 #  446 Ruaraidh Elder        Pitreavie AAC          2:06.10Q   
  3 #  402 Fraser Morris         Livingston AC          2:06.51Q   
  4 #  325 Ben Sutherland        Falkirk Vict           2:07.36q   
  5 #  447 Conor Gourley         Pitreavie AAC          2:08.10    
  6 #  474 Angus Chandler        Team East Lothian      2:15.27    
  7 #  448 Ben Johnston          Pitreavie AAC          2:21.31    
Heat  2 Heats                                                      
  1 #  339 Ben Sandilands        Fife AC                2:06.35Q   
  2 #  400 Alastair Marshall     Livingston AC          2:06.65Q   
  3 #  326 Euan Wond             Falkirk Vict           2:06.97Q   
  4 #  318 Callan Hogarth        Falkirk Vict           2:07.27q   
  5 #  444 Patrick Doyle         Pitreavie AAC          2:08.74    
  6 #  651 Muir Gillespie        Edinburgh AC           2:09.99    
  7 #  642 Alasdair Nunn         Aberdeen AAC           2:20.89    
===================================================================
         CBP: C 1:55.88  2004        Kris Gauson, City of Edinburgh
        2018:   2:02.36  12/05/2018  Ben Sandilands, Fife AC       
    Comp#  Name                Year Team                 Heats  H#
===================================================================
Heats                                                              
  1 #  180 Lewis Watt            Aberdeen AAC           2:05.10Q  1
  2 #  339 Ben Sandilands        Fife AC                2:06.35Q  2
  3 #  446 Ruaraidh Elder        Pitreavie AAC          2:06.10Q  1
  4 #  400 Alastair Marshall     Livingston AC          2:06.65Q  2
  5 #  402 Fraser Morris         Livingston AC          2:06.51Q  1
  6 #  326 Euan Wond             Falkirk Vict           2:06.97Q  2
  7 #  318 Callan Hogarth        Falkirk Vict           2:07.27q  2
  8 #  325 Ben Sutherland        Falkirk Vict           2:07.36q  1
  9 #  447 Conor Gourley         Pitreavie AAC          2:08.10   1
 10 #  444 Patrick Doyle         Pitreavie AAC          2:08.74   2
 11 #  651 Muir Gillespie        Edinburgh AC           2:09.99   2
 12 #  474 Angus Chandler        Team East Lothian      2:15.27   1
 13 #  642 Alasdair Nunn         Aberdeen AAC           2:20.89   2
 14 #  448 Ben Johnston          Pitreavie AAC          2:21.31   1